Košarica Košarica
Zapri

Tvoja košarica je prazna.

Zapri
Iskanje

Obisk ministrantov

Objava: 17. 05. 2016 / 22:00
Čas branja: 1 minuta
Nazadnje Posodobljeno: 23.05.2016 / 12:58

Obisk ministrantov

Na god sv. Dominika Savia, v petek, 6. maja, so našo župnijo obiskali ministrantje iz župnij ljubljanskega območja.


Na god sv. Dominika Savia, v petek, 6. maja, so našo župnijo obiskali ministrantje iz župnij ljubljanskega območja. Skupina »LOM« s predsednikom Krištofom Bajtom vsako leto organizira vsaj tri srečanja. Srečanje so popestrile igre in smeh. Tokrat nas je bilo približno 45. Prišli so iz župnije Marijinega oznanjenja pod vodstvom kaplana Jana Cvetka, bogoslovca Jana Dominika in Krištofa Bajta, iz župnije Trnovo pod vodstvom gospoda Strelca in predstavnik iz Kosez gospod Zorko. Seveda za nas igre in smeh niso dovolj, zato smo se udeležili slovesne maše, ki jo je ob somaševanju Franca Podbevška in sodelovanju diakona Mitje Franca – Štefana daroval naš župnik Lojze Zupan. Po maši in šmarnicah smo imeli še pobožnost prvega petka s petjem litanij. Hvaležni smo mešanemu pevskemu zboru, Jožetu Povšiču, njegovemu sinu Luku in drugim sodelujočim. Za pogostitev so poskrbeli starši ministrantov, Vid in Dragica Marinček.
Robi Berde...

Prispevek je dostopen samo na naročnike Družine.

Nazaj na vrh