Zapri
Iskanje

Maša z radijskimi poslušalci

Objava: 17. 12. 2016 / 23:00
Čas branja: 1 minuta
Nazadnje Posodobljeno: 21.12.2016 / 11:36

Maša z radijskimi poslušalci

Na prvo adventno nedeljo smo v naši župnijski cerkvi obhajali mašo, h kateri so bili povabljeni tudi radijski poslušalci.


Na prvo adventno nedeljo, ki je bila tudi nedelja Karitas, smo v naši župnijski cerkvi obhajali mašo, h kateri so bili povabljeni tudi radijski poslušalci. Karitas in advent imata skupno pot – več luči, več upanja, več tolažbe, več veselja. Vse to pa se rojeva iz čiste ljubezni, ki je Jezus sam. Jezuit p. Ivan Hočevar, naš župnik, nas je v pridigi nagovoril, kako naj se pripravljamo na Gospodov vnovični prihod. Naj se učimo prepoznavati sledi božjeg...

Prvi mesec beri tednik Družina v digitalni obliki za 1 EUR!

Nazaj na vrh