Zapri
Iskanje

Našemu šolarju je šola postranska stvar

Objava: 05. 05. 2018 / 22:00
Čas branja: 4 minute
Nazadnje Posodobljeno: 07.05.2018 / 13:10

Našemu šolarju je šola postranska stvar

Kako se naj zanjdemo v času zaključevanja ocen?

Pozdravljeni!

Spet je pred vrati zaključevanje ocen in šolski pritiski na otroke. Imamo dva otroka. Prvi šolske obveznosti opravi mimogrede in včasih skoraj ne vemo, kaj vse mora znati, kaj vse se je že naučil. Hodi v peti razred in z njim res nimamo težav. Drugi pa je v tretjem razredu, kjer so sedaj po novem tudi že ocene. On je veliko bolj nemiren in neubogljiv. Lahko bi rekla, da ga šola skoraj nič ne zanima. Ob njem se posebej letos, ko doživljamo dodaten pritisk zaradi ocenjev...

V novembru beri tednik Družina v digitalni obliki za 1 EUR!

Nazaj na vrh