Zapri
Iskanje

Zlatomašno slavje domačega župnika

Za vas piše:
Anica Horvat
Objava: 01. 08. 2020 / 22:00
Čas branja: 1 minuta
Nazadnje Posodobljeno: 29.07.2020 / 10:35

Zlatomašno slavje domačega župnika

Zlatomašno slavje domačega župnika
V nedeljo, 5. julija, smo v naši župniji obhajali slovesnost zlate maše domačega župnika Cirila Kocbeka.


V nedeljo, 5. julija, smo v naši župniji obhajali slovesnost zlate maše domačega župnika Cirila Kocbeka. Nanjo smo se pripravljali z devetdnevnico. V nagovoru pri zahvalni maši je škofijski kancler Janez Lesnika na kratko podal slavljenčevo življenjsko pot, se spominjal sv. bratov Cirila in Metoda (ta dan je župnik imel tudi god) in izrazil hvaležnost za njegov »Tukaj sem«, za pri...

Preberi tudi

Prvi mesec beri tednik Družina v digitalni obliki za 1 EUR!

Nazaj na vrh