Menu
Košarica
Zapri

Tvoja košarica je prazna.

Zapri
Iskanje

Prvi oratorijski dan navdušil otroke

Objava: 19. 07. 2014 / 22:00
Čas branja: 1 minuta
Nazadnje Posodobljeno: 21.07.2014 / 08:28
Prvi oratorijski dan navdušil otroke

Prvi oratorijski dan navdušil otroke

V soboto, 17. maja, je bil v naši župniji prvi oratorijski dan.


V soboto, 17. maja, je bil v naši župniji prvi oratorijski dan. Ker na tem področju orjemo ledino, smo kar malo s strahom pričakovali odziv otrok in staršev. Vsi pa smo bili prijetno presenečeni. Po jutranji molitvi v cerkvi in uvodu našega župnika Alojzija Kostanjška smo se razkropili po delavnicah: likovni, dramski in glasbeni. Ogledali smo si kratek in pretreslijv film Jezus pokliče Petra. Otroci so bili navdušeni in so z veseljem izdelovali priponke z ribico, ribiške palice, risali in barvali slike, prepevali in celo izdelali čoln, ki smo ga uporabili v uprizoritvi svetopisemskega odlomka pri maši, ko Jezus pokliče Petra. Zvečer smo staršem pokazali vse, kar smo ustvarjali na oratoriju. Veselo petje, dramska uprizoritev in scena v cerkvi so nam dali zagona, da to ni bilo naše zadnje druženje. Zahvala gre prostovoljkam Anici, Jožici, Anici, Sergeji, Mihaeli, posebno p...

Prispevek je dostopen samo za naročnike Družine.

Nazaj na vrh