Menu
Košarica
Zapri

Tvoja košarica je prazna.

Zapri
Iskanje

Spoznavali apostola Petra

Objava: 06. 09. 2014 / 22:00
Čas branja: 1 minuta
Nazadnje Posodobljeno: 06.03.2015 / 14:03
Spoznavali apostola Petra

Spoznavali apostola Petra

V naši župniji je bil oratorij od 6. do 11. julija. Začeli smo z nedeljsko mašo, popoldne pa so se nam pridružili tudi starši.


V naši župniji je bil oratorij od 6. do 11. julija. Začeli smo z nedeljsko mašo, popoldne pa so se nam pridružili tudi starši. Vsak dan smo spoznavali sv. Petra in vedno bolje prepevali oratorijsko himno. Predvsem pa smo se zbližali z Bogom, sv. Petrom in drug z drugim. Sredo je zaznamoval izlet v Opatijo in na Trsat, kjer smo se Mariji priporočili v varstvo. Načrtovano kopanje je sicer odpadlo, a za pokušino smo si v morju namočili noge. Teden je minil v vrišču in molitvi, v petju in pogovoru. Sklenili smo ga z mašo, po kateri smo staršem pripravili program. Oratorij si bomo zapomnili po rekordu: največ otrok (83) in najmanj animatorjev (17) doslej, prvič smo imeli tudi dva hišnika. Sedaj pa si vsi želimo, da bi tudi sami zmogli reči: »Na tvojo besedo!«

Rok Mihevc

Prispevek je dostopen samo za naročnike Družine.

Nazaj na vrh