Menu
Košarica
Zapri

Tvoja košarica je prazna.

Zapri
Iskanje

»Od kapelice do križa«

Objava: 11. 05. 2017 / 22:00
Čas branja: 1 minuta
Nazadnje Posodobljeno: 16.05.2017 / 11:48

»Od kapelice do križa«

Tudi na letošnjo cvetno nedeljo smo se župljani že šesto leto zapored odpravili h križevemu potu po naši župniji.


Tudi na letošnjo cvetno nedeljo smo se župljani že šesto leto zapored v lepem nedeljskem popoldnevu odpravili h križevemu potu po naši župniji »Od kapelice do križa«. Letos je bil na vrsti zaselek Stenica. Zbralo se nas je približno dvesto romarjev, ki smo ob postajah križevega pota premišljevali, kje nas Jezus kliče in čaka v vsakdanjem življenju. Spoznali smo, da nam je takrat, ko smo najbolj na tleh, najbliže in nas vabi, da se srečamo z njim. Romanje in prijetno druženje je trajalo dobre tri ure. Potem ko smo poskrbeli za našo dušno hrano, so ob koncu romanja vaščani zaselka Stenica poskrbeli tudi za telesno okrepčilo. Naj gre iskrena zahvala najprej Bogu za lep in duhovno bogat dan, nato vsem, ki so sodelovali pri njegovi pripravi in izvedbi.

M. J.

Prispevek je dostopen samo za naročnike Družine.

Nazaj na vrh