Menu
Košarica
Zapri

Tvoja košarica je prazna.

Zapri
Iskanje

Binkoštno popoldne v Borovnici

Objava: 08. 07. 2017 / 22:00
Čas branja: 1 minuta
Nazadnje Posodobljeno: 05.07.2017 / 11:34

Binkoštno popoldne v Borovnici

Vsakoletno srečanje starejših faranov naše župnije je bilo na binkošti popoldne.


Vsakoletno srečanje starejših faranov naše župnije je bilo na binkošti popoldne. Mašo je daroval in navzoče nagovoril jezuit p. Lojze Markelj. Zbralo se nas je kar lepo število in nekateri so med mašo prejeli tudi bolniško maziljenje. Po maši je župnijska Karitas, ki je tudi organizator srečanja, v župnišču pripravila skromno pogostitev. Žal se nas je v župnišču zbralo nekaj manj, kljub temu pa je bilo srečanje prijetno, še posebej, ker smo veselo zapeli, se poveselili, pogovorili in bili deležni dobrot naših dobrih in zvestih sodelavk Karitas. Začutili smo, da je lahko tudi starost z vsemi tegobami lepa, če jo znaš prav živeti in tudi sprejeti pomoč dobrih ljudi.

J. Š.

Prispevek je dostopen samo za naročnike Družine.

Nazaj na vrh