Menu
Košarica
Zapri

Tvoja košarica je prazna.

Zapri
Iskanje

Župnija za svoje tri 90-letnike

Objava: 11. 08. 2018 / 22:00
Čas branja: 1 minuta
Nazadnje Posodobljeno: 09.08.2018 / 07:00

Župnija za svoje tri 90-letnike

Na letošnjo nedeljo Svete Trojice smo v naši župnijski cerkvi darovali mašo v zahvalo za 90 let življenja kar treh naših župljanov, ki so vsi iz vasi Podtabor.
Na letošnjo nedeljo Svete Trojice smo v naši župnijski cerkvi darovali mašo v zahvalo za 90 let življenja kar treh naših župljanov, ki so vsi iz vasi Podtabor. Prva je dopolnila okrogli jubilej Amalija Andoljšek, že dober teden za njo Daniela Nose in v maju še njun sosed Milan Božič. Vsi trije so se veselili lepe obletnice z župnijskim občestvom pri sveti maši, ki jo je daroval naš župnik Marinko Bilandžić. V življenju, ki je s preizkušnjami zaznamovalo vsakega posebej na različne načine, so zvesto izpolnjevali Božje zakone in zapovedi. Trdna vera in molitev jim je bila v oporo vse življenje. Milan je tako pri maši še vedno vsako nedeljo, Malči, kot jo kličemo farani, in Daniela pa, kolikor jima dopušča zdravje. Vsem želimo še lepih medsosedskih odnosov in prijateljstva z Bogom, Bog vas živi!

T. Z

Prispevek je dostopen samo za naročnike Družine.

Nazaj na vrh