Dončić: Cilj je biti prvi v vsem kar počneš
Dončić: Cilj je biti prvi v vsem kar počneš
Goran Dragić se je po petih letih vrnil v reprezentanco, ki ji bo pomagal v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo. »Lepo je biti nazaj s fanti, kemija je še vedno ista kot pred petimi leti. To me zelo veseli,« je v uvodu novinarske konference povedal Dragić.
Dončič: Cilj je biti prvi
Luka se je reprezentanci pridružil v četrtek. V četrtek slovenske košarkarje čaka obračun s Hrvaško v hitro razprodanih Stožicah. Obeta se pravi športni praznik, ki ga Slovenija že dolgo ni doživela. »Igrati pred polno dvorano, ki navija za nas. To nam je v čast, da lahko igramo pred takšnim občinstvom,« je povedal Dončić. S tem se je strinjal tudi Dragić in dodal, da komaj čaka, da obleče slovenski dres in zaigra v Stožicah.
Luka Dončić in Goran Dragić na novinarski konferenci. FOTO: FB KZS/alesfevzer.com
Košarkarska mrzlica narašča
Tako kot pred petimi leti, ko so slovenski košarkarji navdušili, je Slovenijo ponovno zajela košarkarska evforija. »Če Luka ne bi bil v tej ekipi, mi ne bi osvojili takšnega naslova. Takrat je imel 18 let in to je bilo nekaj fenomenalnega. Jaz sem že takrat rekel, da bo on eden izmed najboljših igralcev na svetu. Zelo sem vesel, da se nisem zmotil. V čast mi je, da lahko zaključim reprezentančno kariero ob boku z Luko,« je dejal Goran Dragić.
Podprite Družino!
Članek, ki ga brez omejitev berete, za vas posebej ustvarja uredništvo spletnega medija Družina.
Medtem ko so članki tednika Družina, prilog in revij tudi v digitalni obliki dostopni samo naročnikom, želimo, da bi bile naše dnevne novice o družbi in Cerkvi še naprej brezplačne in prosto dostopne vsem na spletu.
Zato vas prosimo, da nas podprete z darom v sklad za razvoj.
Tako boste bistveno pripomogli, da se bo glas slovenskih katoličanov slišal tudi na spletu in preko družabnih omrežij.
Družina d.o.o., Krekov trg 1, 1000 Ljubljana
SI56 02014-0015204714, odprt pri NLB
Sklic: 00 76805
Hvala že v naprej za vaš prispevek!
Uredništvo spletnega medija Družina