Zapri
Iskanje

Zg. in Sp. Kungota – Romanje ŽPS in gospodarskega sveta

Za vas piše:
Anica Horvat
Objava: 06. 07. 2022 / 13:36
Čas branja: 1 minuta
Nazadnje Posodobljeno: 06.07.2022 / 13:43
Ustavi predvajanje Ustavi predvajanje

Zg. in Sp. Kungota – Romanje ŽPS in gospodarskega sveta

Zg. in Sp. Kungota – Romanje ŽPS in gospodarskega sveta
Zgornja in Spodnja Kungota Romanje ŽPS in GS. FOTO: ANICA HORVAT

Na sestanku ŽPS smo pretresali sinodalne načrte za našo župnijo in sklenili, da organiziramo enodnevno romanje ŽPS in gospodarskega sveta obeh župnij (saj imamo istega župnika) v Logarsko dolino. Namen tega je bil, da se bolje spoznamo, se več pogovarjamo, družimo, da bi lahko bolje sodelovali v naslednji petletki. 28. maja smo imeli najprej mašo v Solčavi, v starodavni cerkvi Marije Snežne. V Božje varstvo smo izročili naši župniji in prosili za milost pravilnega odločanja in pripravljenosti za delo v njej. Logarska nas je sprejela ovita v meglo, a so nekateri vseeno odšli do slapa Rinke. Skupno kosilo je lahko vir novih idej in upamo, da je bilo tako. Večernice smo imeli v cerkvi sv. Elizabete na Ljubnem in se za spoznanje bolj poznani in povezani v večernih urah vrnili domov.

Podprite Družino!

Članek, ki ga brez omejitev berete, za vas posebej ustvarja uredništvo spletnega medija Družina.

Medtem ko so članki tednika Družina, prilog in revij tudi v digitalni obliki dostopni samo naročnikom, želimo, da bi bile naše dnevne novice o družbi in Cerkvi še naprej brezplačne in prosto dostopne vsem na spletu.

Zato vas prosimo, da nas podprete z darom v sklad za razvoj.

Tako boste bistveno pripomogli, da se bo glas slovenskih katoličanov slišal tudi na spletu in preko družabnih omrežij.

Družina d.o.o., Krekov trg 1, 1000 Ljubljana
SI56 02014-0015204714, odprt pri NLB

Sklic: 00  76805Hvala že v naprej za vaš prispevek!

Uredništvo spletnega medija Družina 

Preberi tudi

Kupi v trgovini

Novo
50,00€ Poglej izdelek: Pod Mihaelovim varstvom
Nalaganje
Nazaj na vrh